Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

10 міфів про поведінку в екстримальних ситуаціях

Існує безліч міфів про смертельних речах і ситуаціях, які здаються нам загальновідомими.Однак якщо ви опинитеся в складній ситуації, краще не слідувати деяким радам. От кілька міфів, про яких ми чули ще в школі і які давно настав час розвінчати. Поїхали!Ви потонете в сипучих пісках

Насправді люди не тонуть у сипучому піску, а плавають у ньому, так як ми не досить щільні, щоб потонути в суміші піску, глини і морської води. Навіть якщо ви крутіться, чого зазвичай не радять робити, то, швидше за все, ви підете вниз тільки по пояс. У цей момент, якщо ви будете досить терплячі і дозволите сипучому піску осісти, ви зможете почати випливати з нього.

Краще витягнути, ніж залишити його в тілі

Якщо вас проткнули яким-небудь об'єктом, вам потрібно залишити його і подзвонити в службу порятунку або швидку допомогу. Предмет може закривати отвір в артерії або вени, і, як тільки ви його витягнуть, у вас може початися сильна і смертельна кровотеча.

Якщо у пустелі немає води, ви можете випити з кактуса

Можливо, ви чули раду про те, що якщо ви опинилися в тяжкому становищі і відчуваєте спрагу в пустелі, то ви можете добути воду, відкривши кактус. Насправді всередині кактуса не вода, а соковита м'якоть, яка містить велику кількість токсичних алкалоїдів. Вони можуть викликати блювання або діарею, і викличуть ще більше зневоднення.


Якщо ви відчуваєте спрагу, випийте власну сечу

Деякі люди стверджують, що сеча врятувала їм життя у відчайдушній ситуації. Хоча це і справді може спрацювати на день або два, 5 відсотків сечі представляє собою продукти відходу, від яких ваші нирки навмисно позбуваються, і по мірі того, як ви будете продовжувати мочитися і пити, у сечі буде все більше продуктів відходів. Така рідина буде небезпечною для пиття і може, зрештою, привести до ниркової недостатності.

В першу чергу необхідно роздобути їжу

Людина здатна прожити без їжі близько 6 тижнів. Видобуток прожитку – це не першочергове завдання (особливо, якщо ви не впевнені в їстівності знайдених вами рослин). Спочатку краще запастися питною водою і продумати заходи захисту від холоду і звірів.

Парасолька сповільнить падіння

У 2013 році професійний лижник Ерік Ронер здійснив стрибок з парасолькою (і запасним парашутом ). Хоча спочатку парасолька трохи сповільнила падіння, через кілька секунд парасолька випнулася догори і стала абсолютно марнию.

Якщо ліфт падає, підстрибування врятує вам життя

Деякі стверджують, що якщо ви опинилися в падаючому ліфті, то в момент удару треба підстрибнути, щоб врятувати собі життя. Відразу варто сказати, що це не спрацює, оскільки потрібно мати неймовірну реакцію, і навіть у цьому випадку швидкість зіткнення можна зменшити лише на 3-5 км на годину. Крім того, вам би знадобилося підстрибнути швидше, ніж рухається ліфт, що буде досить складно, так як швидкість ліфта при падінні становить близько 80 км/ч.

Прикиньтеся мертвим, щоб уникнути нападу ведмедя

Згідно експертам, то, як потрібно поводитися з ведмедем залежить від того що це ведмідь. Грізлі зазвичай нападають, коли захищаються. В цьому випадку краще прикинутися мертвим, так як це показує ведмедю, що ви не являєте небезпеки. Чорні ведмеді, як правило, нападають як хижаки. В цьому випадку така тактика не підійде. Якщо у вас є їжа, покладіть її на землю і повільно відходьте. Якщо ведмідь продовжує підходити, варто стати агресивнішим і вести себе шумно.

Треба висмоктати отруту змії, щоб врятувати своє життя

Дані говорять про те, що висмоктування отрути або застосування джгута або льоду, мало чим може допомогти жертві. Такі методи можуть принести більше шкоди, ніж користі. Отрута змії пошкоджує рот і трахею. Замість цього, як можна швидше зверніться за допомогою до лікаря, який зробить ін'єкцію протиотрутної сироватки.

Вдарте акулу в ніс, щоб відлякати її

Якщо акула ініціює напад, вам слід дати їй відсіч, щоб врятувати своє життя. Проте сильно вдарити хижачку, щоб оглушити її, дуже проблематично з-за опору води. Краще дряпайте їй очі і зябра. Це єдині вразливі місця акули.

25.09.2015 17:51
000
orlada
1235
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array