Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

10 самих захищених місць на планеті

На Землі дуже багато місць, дістатися куди або дуже важко, або взагалі неможливо. Сьогодні у відео ми розповімо про найбільш відомі місця.

 
Зона 51
Це база ВПС США, існування якої було підтверджено лише в липні 2013 року. З-за підвищеної секретності об'єкта (простір навколо «Зони 51» обмежено для польотів, цивільні і більшість військових не можуть туди потрапити) навколо нього сформувався цілий культ серед уфологів і прихильників теорій змов. Але виявилося, що в базі немає нічого незвичайного - просто тут проектують понад-сучасні літаки, тому базу дуже добре охороняють. Достовірно відомо, що в «Зоні 51» так само тестували не тільки американські експериментальні літальні апарати, але і радянські, перехоплені в часи холодної війни. Недавні зйомки з супутників показали, що в «Зоні 51» звели ще один загадковий об'єкт. Враховуючи, що на базі весь час щось будують, ґрунт для теорій змов в майбутньому нікуди не зникне.

Секретний об'єкт в горі Ямантау
З усіх «закритих» міст Росії найбільш важкодоступним і загадковим є Межигір'я в республіці Башкортостан. З офіційних джерел відомо, що поряд з цим населеним пунктом в горі Ямантау ведеться якесь будівництво. Хтось каже, що мова йде про сховище для стратегічного запасу Російської Федерації, хтось пропонує версію, що в горі Ямантау поряд з Межигір'ям буде розташований один з об'єктів інфраструктури системи «Мертва рука», але найпопулярнішою версією є будівництво в цьому місці підземного міста на сотні тисяч людей, куди переїде керівництво країною в разі Третьої Світової війни. За непідтвердженими даними, в глибинах гори Ямантау знаходиться приблизно 500 кілометрів тунелів діаметром 30 метрів, які активно облаштовуються для житла десятків тисяч людей.

Дата-центр HavenCo
Сім років тому без пояснення причин закрився дата-центр HavenCo, де можна було розміщувати що завгодно, — дія міжнародних законів про авторське право на нього не поширювалося. Розташований він був у Рафс-Тауер — фортеці неподалік від південно-східного узбережжя Великобританії, зведеної під час Другої світової війни для захисту англійського порту Харидж. Потрапити всередину могли лише співробітники, інвестори і члени королівської сім'ї. Компанія припинила свою діяльність в 2008 році.Що за інформація зберігалася там і чому компанія так раптово зачинилися?
Навряд чи ми коли-небудь дізнаємося.

Секретні сховища церкви Мормонів
Під Гранітною горою (поблизу Солт-Лейк-Сіті) на глибині близько 200 метрів розташовується сховище, що належить Церкві Ісуса Христа Святих останніх днів, послідовники якої відомі як мормони. Сховище сконструйовано таким чином, що зможе витримати ядерний вибух, а записи в ньому охороняються не гірше, ніж сейфи у великому банку: найцінніші експонати, за чутками, захищені датчиками тепла і руху. Знайти фото зроблене зсередини практично неможливо. На відео ви бачите частину сховища при його будівництві в 1962 році.

Бункер Піонен
У свій час центр «Піонен» побудували в Стокгольмі для того, щоб уряд Швеції міг продовжити працювати в разі ядерного удару. Але після того, як холодна війна закінчилася, інтернет-провайдер Bahnhof перекваліфікував «Піонен» в дата-центр. Потрапити в нього можна тільки по одному тунелю, який знаходиться глибоко під землею. Всередині можна знайти парники, акваріуми, водоспади і навіть систему, симулюющу зміну дня і ночі. Особливе становище «Піонен» дозволяє витримати бункеру удар водневої бомби. Найвідоміший клієнт дата-центру — WikiLeaks, для якої є принципова захищеність збереженої інформації.

Курорт «Зелений шипшина»
Ексклюзивний курорт, розташований в лісах західної Вірджинії (США) займає територію в 2,5 тисячі гектар. Тут відпочивають самі високопоставлені американські політики. Але головний секрет цього місця знаходиться під землею. Двері вагою 25 тонн закривють вхід в підземний бункер, забитий припасами. Саме туди відправиться весь конгрес США у разі ядерної загрози.

Паркінг Bold Lane
Здивовані? Але це дійсно одне з найбільш захищених місць на планеті. Можете забути про викрадачів, якщо залишите свою машину тут. Паркінг Bold Lane розташований у місті Дербішир, Великобританія. Це одне з найбезпечніших місць на планеті. Ви не зможете увійти або в'їхати без спеціальної перепустки. Коли машина припаркована, в роботу включається безліч датчиків об'єму, руху і звуку, контролюючих простір навколо автомобіля. При спрацьовуванні сигналізації всі виїзди та виходи автоматично блокуються.
17.01.2016 13:36
000
orlada
1828
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array