Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

10 Шокуючих Боїв Тварин Знятих На Камеру


Жираф проти лева.
Ви бачите вражаючу битву жирафа з левом на рівнинах Африки. Багато хто може подумати, що жираф буде легко убитий королем джунглів. Але це не джунглі і травоїдна тварина використала свої довгі ноги і високі стрибки, щоб знешкодити хижака і перемогти. Жираф не просто вдарив лева, але і вісім разів потоптався по ньому.

Кобра проти мангуста. У наступному відео два відносно невеликих, але вперті тварин сходяться в смертельній сутичці. Кобра і мангуст влаштовують видовищний бій, до тих пір поки мангуст не кусає кобру за голову і перемагає, навіть не дивлячись на перевагу суперника в розмірах.

Крокодил проти змії. В цьому бою австралійський крокодил б'ється з гігантською змією. Спочатку крокодил здавлює змію між зубів. Пітон вислизає, робить оберт навколо крокодила і починає його душити. Протистояння тривало близько двох годин, і змія вийшла переможцем, хоча тіло крокодила було в 10 разів більше.

Крокодил проти ягуара. У цьому шокуючому відео ягуар несподівано з'явився перед крокодилом. Він запустив свої зуби в бік рептилії, щоб убити супротивника. Після нанесення крокодилові смертельних травм ягуар спокійно переносить свою здобич.

Змія проти мангуста. Змія побачила виводок мангустів і тихенько підкралася, щоб напасти на них. Мангуст кусає змію за голову і вони починають битися. Змія охоплює мангуста і починає душити, але тварина звільняється і завдає змії смертельні укуси, тим самим вбиває її. Ось на що здатний маленький звір заради порятунку свого потомства.

Акула проти восьминога. На цьому відео акула спокійно плаває в океані, до тих пір, поки не стикається з восьминогом, який маскується під кораловий риф. Восьминіг піднімається і охоплює своїми щупальцями тіло акули. Восьминіг перемагає акулу, незважаючи на те, що стоїть набагато нижче в харчовому ланцюжку.

Гієна проти лева. Під час цього двобою між гієною і зграєю львів, гієна намагається врятуватися втечею. Тим не менш, леви швидко наздоганяють гієну і оточують її. У цьому поєдинку більші хижаки цілком очікувано стали переможцями.

Кобра проти орла. У наступному протистоянні кобра і орел стикаються «лицем до лиця». Орел намагається скористатися своєю вагою і схопити кобру. У свою чергу кобра намагається вкусити орла. Тим не менш, орлу вдається завдати смертельний удар.
29.02.2016 15:50
000
orlada
4039
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array