Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

5 безглуздих смертей або премія дарвіна 2015

Премія Дарвіна — премія, що присуджується видатним представникам підвиду homo sapiens, звільнили генофонд від своїх генів, зробивши це самим забавним способом. Очищене таким чином від генетичного сміття людство, відповідно до теорії Дарвіна, отримує більше шансів на подальший прогресивний розвиток. Популярність премії заснована на тому, що на тлі лауреатів премії будь-інтелігент, офісний планктон або агрошкольник може подумки сказати: «Ну, дебиииииили!» і відчути себе Ейнштейном. Отже, це лаурята 2015 року. Поїхали!

 
Бензаколонка
Для розігріву, так би мовити, хотіли б почати не з номінантів на саму премію, а з героя який отримав почесну грамоту Дарвіна. Невідомий дурило з Мічигану прославився на весь світ тим, що мало не спалив машину, себе і бензоколонку. Насправді він просто хотів спалити павучка. Наш герой з дитинства боявся павуків, а вогню, мабуть, немає. Тому він вийняв запальничку і спробував підпалити членистоного. Чоловік був дуже близький до здобуття номінації на Премію Дарвіна 2015 року, але в справу втрутилася працівниця заправки Сьюзан Адамс. Вона оперативно перекрила подачу палива і викликала пожежників. Не знаємо, на жаль чи ні, але це лише почесна грамота. Продовжуємо.

Басейн
Двоє підпитих молодиків 20-ти та 24-х років пробралися рано вранці на територію частково занедбаного басейну в Кульмбахе. Їх увагу одразу привернула вишка для стрибків у воду, яка давно була закрита, а вода в бассейні злита. Але героїв це не зупинило. Забравшись на вишку, вони стрибнули з висоти. Як повідомляє місцева поліція, перший з стрибунів загинув практично миттєво. Другий помер у лікарні. Дарвінівський комітет одностайно висунув хлопців на здобуття Премії Дарвіна 2015 року.

Кролики
Один з лаурятов - це 50-річний Стівен Вінфрі. У перший день Нового року Стівен відправився в ліс на полювання і пропав. Родичі, стурбовані його довгою відсутністю звернулися в поліцію, яка виявила його тіло... стирчить під кутом 45 градусів з кролячої нори. Історія замовчує, чому Стівен, намагаючись зловити вухатого звірка, вирішив пролізти у вузьку кролячу нору. Він навіть не скористався лопатою, щоб розширити отвір. Чоловікові вдалося протиснути в нору голову, руки і верхню частину тулуба, коли він зрозумів, що застряг. Горе-мисливець загинув від нестачі кисню.

Рибка
45-річний бразилець на ім'я Мануель відпочивав з сім'єю та друзями на пляжі містечка Ікапуі. Несподівано його погляд привернула риба в невеликому поглибленні на березі. Чоловік подумав, що було б непогано зняти жартівливе відео, на якому він ловить її ротом і з виглядом переможця дивиться в камеру, стискаючи тушку в зубах. В процесі лову рибка несподівано промайнула йому в горло. Наляканий до смерті, він почав жадібно ковтати багато води, намагаючись викликати блювоту. Але вода, схоже, лише продовжила рибі життя. Чоловік відчував себе все гірше і гірше. «Я відчуваю, як вона плаває в моєму животі», — це були його останні слова. Буквально через пару секунд після цього, риба в спробі вирватися на свободу рвонула вгору і застрягла у нього в трахеї. Мануель загинув від нестачі повітря.

Ліфт
А закінчити сьогоднішнє відео хотілося б випадком 2010 року. Він знаменний тим, що його герой став першим лаурятом на премію Дарвіна, чия смерть була знята на відео. Після того, як чоловік не встиг потрапити в ліфт, він повертається на своїй колясці назад і кілька разів врізається в двері ліфта, намагаючись таким чином їх відкрити. Врешті-решт йому це вдається, але ліфт уже пішов.
20.01.2016 20:49
000
orlada
1345
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array