Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

7 фактів про Чака Норріса, меми і людина

10 березня 1940 року народився Чак Норріс.
Американський актор, один з перших популяризаторів східних єдиноборств, боровшийся з самим Брюсом Лі, Чак Норріс став ще і мемом, билинним героєм інтернет-аудиторії.


1 Народження легенди відповідно з сучасним тлумачним словником, мемом називається одиниця передачі певної культурної інформації, яка поширюється від однієї людини (групи людей) до іншої за допомогою імітації, навчання і так далі. Народження жарти про Чака Норріса ми зобов'язані Конану О Брайєну з шоу Late Night with Conan o'brien. Короткі анекдоти, прославляють непомірну силу, мужність, бойові навички і небачену жорстокість Чака, базувалися в основному на серіалі «Крутий Уокер: правосуддя по-техаськи». Після появи фактів в чаті IRC і на сайтах на зразок Something Awful на початку 2005 року, мем активно поширився по Інтернету. В журналі Rolling Stone фактами про Чака Норріса була присвячена окрема вклейка.Через рік мем був інтегрований в російське інтернет-середовище, де його з азартом підхопили і продовжили російськомовні шанувальники актора.

Не существует никакой теории эволюции. Есть только существа, которых Чак Норрис пощадил.

 
2 Реакція Чака Сам герой поставився до такого оригінального способу прославлення досить спокійно, заявивши, що більше схильний до вивчення Дикого Заходу, а не «дикого світу Інтернету». Чак порахував, що немає сенсу ображатися на жарти і сприймати їх всерйоз, адже «хлопчаки завжди хлопчаки». В інтерв'ю він не раз говорив, що сподівається на те, що забавна піар-канонізація його образу спонукає читачів на інтерес до його творчості і робіт, в тому числі читання автобіографічної книги Against All Odds.

 Чак Норріс дорахував до нескінченності. Двічі.

3 Вплив мема на життя актора Тим не менш, неможливо заперечувати позитивний вплив мема на діяльність Норріса. Завдяки йому, Чака знову стали запрошувати на популярні американські шоу. На одному з них актор від себе додав свій улюблений факт: «Одного разу особа Чака Норріса спробували вирубати на скелі Рашмор. Але граніт виявився недостатньо твердим для його бороди». У 2006 році, коли Time назвав Чака Норріса героєм онлайнового культу», до нього повернулася колишня популярність. Звалилася на нього раптово інтернет-славу Норріс зміг ефективно використовувати у розкрутці своїх книг і популяризації телевізійних програм.

 Кіт Чака Норріса перед приходом господаря переклеїв шпалери і заново обшив пуфик.

4 Інтеграція в літературне середовище В кінці 2005 року вийшла комічна книга «Факти про Чака Норріса», по суті являла собою зібрання інтернет-мемів. Гумористичні цитати про крутизну і брутальності актора отримали неймовірну популярність. Сам Чак Норріс, ознайомившись з виданням, зазначив, що воно досить іронічне і забавне. Через два роки, в листопаді 2007, що вийшла в світ нова версія книги - «Правда про Чака Норріса: 400 фактів про саму круту людину на світі». Цього разу актор подав до суду на видавництво Penguin USA за незаконне використання його імені і образу. У своїй позовній заяві Норріс стверджував, що книга містить брехливі факти, в яких, на думку актора, він постає жорстоким расистом і правопорушником. Проте пізніше актор відкликав заяву, змирившись з несподіваною популярністю.

Чак Норріс ніколи не читає книг. Він дивиться на них в упор, поки не отримує всю необхідну йому інформацію.

5 Взаємодія мемів На даний момент мем Чака Норріса активно взаємодіє з іншими, не менш відомими інтернет-мемами. Наприклад, не всі знають, що одного разу Маршал Очевидність прийшов до Чаку і повідомив йому, що населення Землі (а може і не тільки) до смерті боїться УЧННзР (Удару Чака Норріса Ногою з Розвороту). Це було настільки очевидно, що з тих пір Маршал став Капітаном Очевидність.

 Коли Чак Норріс віджимається, він не піднімається над підлогою, він відштовхує Землю.

 
6 Чак Норріс про Чака Норріса Актор став творцем великої кількості телевізійних шоу, крім цього він видає свій журнал, написав 7 книг, у тому числі роман «Вершники правосуддя». Чак багаторазово виступав на телебаченні з антинаркотичної пропаганди. Крім того, він активно займається благодійністю і жертвує значні суми ветеранам та колишнім військовим. У 2009 році Чак Норріс випустив книгу на основі інтернет-мемів про самому собі. “Офіційна книга фактів про Чака Норріса“ поєднує жарти, придумані інтернет-користувачами і реальні факти з біографії знаменитостей. Як показує практика, ставлення Чака до народного мему не можна назвати спокійним і іронічним, адже в результаті він отримав від нього не тільки колосальну популярність, але і цілком матеріальні дивіденди.

Коли Чак Норріс заходить у воду, він не стає мокрим від неї, це вода стає чаконоррисовою.

 
7 Крутіше тільки Норріс Після колосальної популярності реклами з Ван-Даммом, де він стояв на двох вантажівках, в Мережі з'явився відеоролик, який вже назвали віртуальним нокаутом Жан-Клода від Чака. Автор пропонує вам насолодитися переглядом, в надії, що все правильно зробив, і матеріал сподобається Чаку Норрісу.

Чак Норріс ніким не був в минулому житті, це життя в минулому житті було Чаком Норрісом.

Джерело: http://russian7.ru/2015/03/chto-nuzhno-znat-o-finno-ugrakh/

08.04.2015 01:04
000
orlada
2215
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array