Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Assassin's Creed Origins + Перші подробиці гри

У мережу потрапили перші кадри нової частини Assassin's, під назвою Assassin's Creed Origins + Перші подробиці гри

 
У мережі з'явилася нова інформація про нову частину серії Assassin's Creed. Якщо вірити інформації від анонімних джерел, частина дії Assassin's Creed: Origins буде розгортатися в наш час, але на заміну Дезмонда Майлза прийде новий персонаж, а головним героєм стародавнього світу буде ізраїльтянин.

За словами джерел, розробники на всі 100% сконцентрувалися на створення сюжетної лінії. Частина дії розгортатимуться в наші дні, причому, за чутками, локації цій частині гри будуть просторими, а гравцям буде доступно більше можливостей для взаємодії з персонажами за аналогією з Assassin's Creed III. Команда постаралася зробити все, щоб підкреслити — ассасіни і тамплієри все ще існують, а їх конфлікт має велике значення для всього світу.

Головним героєм подій нашого часу стане представник чоловік змішаної раси. На відміну від Майлза, він — тренований ассасін, що стоїть на чолі цілої команди, яка допомагає йому виконувати завдання, яке йому дав особисто Вільям. Самого Вільяма повернули в гру разом з Шоном і Ребеккою.

У новій грі не буде морських битв, всупереч колишнім припущеннями. Гравці зможуть покататися на човнах, але вони служать в грі виключно як засіб пересування. У новій частині серії так само не буде веж. Гравці зможуть використовувати орла для виконання побічних завдань і досліджень ключових точок на місцевості, але в гру ввели обмеження на дальність польоту вихованця по відношенню до розташування персонажа. У Origins також вирішили відмовитися від багатокористувацького режиму, хоча його і можуть повернути в гру в тому чи іншому вигляді після офіційного релізу.

При цьому, компанія Ubisoft вирішила залишити в новій частині мікротранзакції.

Ігровий світ обіцяє бути великим, багатим деталізацією і різноманітністю локацій. Гравці зможуть відвідувати оазиси, будуть стикатися з міражами і дослідити острови, розкиданими в морі. Головного героя гри описали як «більш спокійну версію Альтаїра» — він схожий на нього зовні, але темніший шкірою і родом з Ізраїлю. Спочатку у нього немає імені, але згодом його будуть називати Шед. Якщо вірити чутками, компанія розпланувала одразу три гри за участю нового протагоніста. У наступній частині його відправлять у Грецію.

В механіку геймплея введуть більше стелса з можливістю ховатися в натовпі, ховатися за кутами і в будівлях, кущах і стогах сіна. При цьому розробники розширили і соціальну частину стелса — гравці зможуть змішуватися з групами рабів і губитися в натовпі, тікаючи від переслідування. В арсеналі гравців з'явиться  щит, кілька видів мечів, списи і ножі, а також візитна картка серії — прихований клинок. У гру також повернуть кастомізацію персонажів за аналогією з Assassin's Creed: Unity і Syndicate.

У висновку джерела розповіли, що всі останні новини публікуються з дозволу Ubisoft і під контролем творців. Якщо вірити чуткам, французький видавець прийняв критику Assassin's Creed: Syndicate занадто близько до серця і викинув чи не всі напрацювання нової гри, коли Syndicate був готовий більше, ніж наполовину і виділив розробникам більше часу для роботи Origins. Місце дії в Японії і в часи Першої і Другої світової війни для нової гри минули одразу, оскільки керівництво не вірить в успіх цих сеттингів. Тим не менш, в студії ходило багато розмов про сеттінг в Стародавньому Римі.

Подробиці гри:
1) Розробкою займається команда Black Flag
2) Часовий період — п'ята династія стародавнього Єгипту
3) Персонаж озброєний щитом, списом і луком
4) У грі є морський геймплей, як ми вже зрозуміли з витоку зображення, але морських боїв не буде;
Міражі, ймовірно, будуть частиною геймплея
5) У грі будуть фрагменти геймплея в інших часових періодах, але в тих же локаціях
6) Бойова система буде вільною, по відчуттях схожою з The Witcher 3
7) Світ гри без завантажувальних екранів
8) Маркетингова кампанія гри почнеться вже під кінець травня
9) У грі є керований вихованець орел, автор припускає, що це буде інтерактивною версією орлиного зору
10) Гра приблизно в три рази більше Black Flag
11) Реліз намічений приблизно на жовтень
12) Це буде яскрава, наповнена барвами гра
13) Релізу на Switch не відбудеться, якщо для когось не очевидно.


 
17.05.2017 16:49
000
orlada
3407
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array