Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Біонічні черевики допоможуть бігти швидше

Протягом 25 років винахідник Кейхи Сеймур мріяв про те, щоб мати можливість бігати і стрибати, як дикий звір. Така думка вперше з'явилася у нього в 12 років, коли він дивився програму про кенгуру. «Диктор сказав, що вони використовують свої ахіллові сухожилля як пружини», каже Сеймур, «Я подумав, чому б не застосувати це в пристрої для людини?». Але перші його прототипи були натхненні страусами, чия хода більше схожа на людську.

У віці 17 років він зібрав свій перший прототип, використовуючи старі роликові ковзани, сталеві труби і троси для банджі-джампінгу. З тих пір він побудував близько 200 моделей. На даний момент біонічні черевики Сеймура можуть допомогти розвинути швидкість 40 км/ч. «Ви дійсно відчуєте себе надлюдиною», говорить він. Сеймур сподівається, що, зрештою, йому вдасться збільшити швидкість до 60 км/год, додавши в конструкцію електричні приводи. Для цього йому потрібно буде створити ще кілька прототипів.

Еволюція біонічних черевик

 


Сеймур зробив свій третій прототип з дротяної сітки і скловолокна, посиливши ахіллові сухожилля сталевими трубами і пружинами. Ці черевики піднімали носія на 25-30 см над землею, висоту, яка згодом виявилася найбільш стабільною. Швидкість бігу в цьому варіанті становила 24 км/ч.

 


Щоб зменшити вагу з 4.5 до 2.7 кг Сеймур замінив скловолокно авіаційним алюмінієм. Він також замінив пружини, поставивши туди гумові трубки з підводної рушниці.

 


Тут Сеймур повністю відмовився від алюмінію на користь вуглецевого волокна. Щоб захистити ногу він використовував застібки з черевиків для сноуборду і ремені Velcro. У більш пізніх зразках для цього були взяті липучки і нейлонові ремені.
Подивіться відео, щоб побачити його винахід в дії.

 
30.07.2016 17:54
000
orlada
2344
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array