Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Білл Морган і автокатастрофа

Білл Морган в 1999-му році був бідним 37-річним далекобійником.

Під час одного з рейсів він потрапив в автокатастрофу і впав у кому. Після пари тижнів його родичі вирішили відключити його від апаратів штучного життєзабезпечення, як раптом Білл вийшов з коми, в якій пролежав 14 днів.

Ніхто, включаючи лікарів, не вірив, що він виживе, але удача йому посміхнулася.
На радощах від того, що він залишився живий, Білл вирішив змінити своє життя і зробив пропозицію своїй дівчині, і коли вона погодилася вийти за нього заміж, він купив лотерейний квиток, щоб відсвяткувати цю подію. І виграв машину вартістю 27 тисяч доларів (що у 1999 році було чимало, скажу я вам).

Цей екстраординарний випадок про чоловіка, який вийшов з коми і тут же виграв у лотерею, привернув увагу телевізійників - представники одного австралійського телеканалу приїхали, щоб зробити про Біллі сюжет. Журналісти попросили його повторити на камеру те, як він купив квиток і стер виграшне поле - щоб відновити в репортажі події його щасливого дня. Білл зі знімальною бригадою поїхав у той самий магазин, де він купив перший квиток, придбав другий лотерейний квиток і прямо під час зйомок заплакав - виявилося, що другий зовсім випадково куплений квиток виграв 250 тисяч доларів.

Ось той самий репортаж (часом якість звуку жахливе, але знімали-то 17 років тому)

 
27.06.2016 19:39
000
orlada
1875
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array