Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

DICE - хотіла відмовитися від Star Wars Battlefront, але не змогла

Спочатку DICE не хотіла братися за Star Wars Battlefront (2015). Причин було багато – щільний розклад, відразу кілька проектів в стадії активної розробки. Але встояти все ж не змогла. Спокуса попрацювати над шутером по «Зоряним війнам» був занадто великий.

DICE - хотіла відмовитися від Star Wars Battlefront, але не змогла

Патрік Бах, генеральний директор DICE, розповів про це в інтерв'ю журналу Official Xbox Magazine:

Disney прийшла до EA в пошуках партнера для створення ігор і припустила: «Мабуть, Battlefront повинна зробити DICE». У нас була така можливість, але ми були повністю завантажені іншою роботою і подумали: «Чорт, ми не можемо цього зробити!» Але потім серце вибухнуло, сказавши «ми спробуємо розібратися», і ми розібралися. Тому що ти не можеш сказати «ні» таким проектам, як цей."

За словами Баха, щоб повною мірою реалізувати задумане, їм довелося дуже сильно постаратися – підібрати правильних людей, скласти концепцію, не знаючи, що вийде на виході, найняти багато нових співробітників і розподілити старих, тому що одним Star Wars Battlefront була мало цікава, а іншим, хто пропрацював з Battlefield десять років, хотілося спробувати що-небудь нове.

Star Wars Battlefront вийде на PC, PlayStation 4 і Xbox One 17 листопада. Якщо ви – власник консолі від Microsoft і підписані на EA Access, зможете почати грати на п'ять днів раніше – 12 листопада. Це стосується і Need for Speed (2015) – 29 жовтня, і NBA Live 16 – 24 вересня. Також днями стало відомо, що в жовтні список ігор EA Access Vault поповнить Battlefield Hardline.
29.09.2015 00:24
000
orlada
1849
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array