Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Дивовижні кадри природи

В моєму місті можна побачити максимум це сніг взимку і дощ в інший час року, а подібне на жаль (а може на щастя) доводиться бачити тільки на фотографіях з інету. Тому якщо у вас так, то пропоную разом насолодитися підбіркою неймовірних явищ та інших смаколиків, які демонструє нам матінка природа

дивовижні кадри природи
 

дивовижні кадри природи

Вогняна веселка, яка в наукових колах називається окологоризонтальною дугою, що виникає тільки при збігу ряду умов. Сонце має перебувати вище 58° над горизонтом, а пластинчасті кристали льоду в тонких перистих хмарах, через які проходять сонячні промені, обов'язково повинні бути розташовані горизонтально. В результаті виходить дивно красиве явище – хмара немов запалюється, перетворюючись у веселку.

дивовижні кадри природи

Коли температура повітря опускається нижче температури замерзання води, але земля ще не встигає промерзнути, можуть з'явитися крижані квіти. Тонкі стебла рослин починають замерзати, в той час як коріння продовжують постачати воду. Волога виступає на поверхню рослини і замерзає на холодному повітрі.


дивовижні кадри природи

Грози "Суперселл" - рідкісний тип сильного шторму. На відміну від страшних, але нешкідливих хмар Asperatus, в результаті грози "Суперселл" можуть виникати торнадо, зливи або випадатиме град великих розмірів. Вітер під час грози може досягати швидкості 160 км/год і не вщухати протягом кількох годин.


дивовижні кадри природи

Небесна «діра», з якої до того ж йдуть опади, - явище вкрай рідкісне. Воно відбувається при сильному охолодженні води в хмарах, перед моментом замерзання. Якщо частина хмарного покриву порушується, наприклад, які пролітають літаком, краплі води миттєво замерзають, утворюючи крижані кристали, які падають вниз, створюючи дірку посередині хмари.

дивовижні кадри природи

Веселка і блискавка, що з'явилися одночасно на небі

дивовижні кадри природи

Інфрачервоний знімок звичайного саду

дивовижні кадри природи

Хмари, схожі на гірські масиви, місцезнаходження на жаль не зазначено, чи засекречено )


дивовижні кадри природи

Виверження вулкана Кальбуко в Чилі. Гора Кальбуко в Чилі є досить активним вулканом. Проте останнє його виверження відбулося більше сорока років тому – в 1972 році, так і тоді тривало всього одну годину. Але 22 квітня 2015 року все змінилося в гіршу сторону. Кальбуко в буквальному сенсі вибухнув, почавши викид вулканічного попелу на висоту в кілька кілометрів.


дивовижні кадри природи

Водоспад гарячої лави в Ісландії.

дивовижні кадри природи

Вогняна веселка. Хмара, пофарбована в кольори веселки під впливом сонячних променів.

дивовижні кадри природи

Дивовижна спіральна хмара, переливающа в променях заходу.

дивовижні кадри природи

Хмари, крізь які ллється сонячне світло.

дивовижні кадри природи

Зрідка в природі можна побачити цікаве явище — крижані кола. Вони з'являються в річках з повільною течією і являють собою ідеально рівні, неспішно обертові кола з льоду.

Такі кола утворюються завдяки вихровою течією, що виникає в річці. Потрапивши у таке шматок крижаного покриву починає обертатися. Під час обертання краю цього шматка сточуються об навколишній лід, і незабаром може вийти рівний круг.


дивовижні кадри природи

Рідкісне природне явище - підводне торнадо.


дивовижні кадри природи

Гроза - неймовірне і вражаюче природне явище. Гроза відрізняється від всіх своєю потужністю, а також наявністю сильного обертання вихідних потоків повітря.


дивовижні кадри природи

70 блискавок вдарили одночасно під час шторму на острові Ікарія, Греція.


дивовижні кадри природи

Місячна веселка. Веселка, породжувана Місяцем. Відрізняється від сонячної тільки меншою яскравістю. Має той же радіус, що й сонячна (близько 42°), і завжди знаходиться на протилежній від Місяця стороні неба.

Кольори місячної веселки важко розгледіти, тому що її світ надто слабкий, щоб порушити колбочки, і працюють тільки палички, самі по собі не здатні забезпечити сприйняття кольору (див. нічний зір). В результаті місячна веселка зазвичай бачиться білою. Проте на знімках з тривалою експозицією можливо отримати кольори.

дивовижні кадри природи

Зелений промінь — дуже рідкісне оптичне явище, спалах зеленого світла у момент зникнення сонячного диска за горизонтом (зазвичай морським) або його появи з-за обрію.

дивовижні кадри природи

Кава Іджен — єдиний у світі вулкан з синьою лавою. Всередині індонезійського вулкану Іджен знаходиться сірчане озеро, з якого випливає дивовижна рідкісна рідина синього кольору.


дивовижні кадри природи

Дивовижне природне явище – «крижані квіти» - зустрічається в природі досить рідко; для того, щоб вони утворилися, необхідно збіг декількох погодних факторів.

Існує два основних способи їх появи. Перший – вода з надмірно вологою повітря конденсується у вигляді кристалів на охолодженій поверхні льоду. Наприклад, точно так само формується іній. Інший спосіб – з солоної води, яка піднімається по порах льоду, що утворюються кристали солі.

дивовижні кадри природи

Парові вежі, Ісландія. Область навколо Хвевира надзвичайно активна. Примарні вежі з пари піднімаються з гарячих боліт.


дивовижні кадри природи

Туманна радуга — оптичне явище в атмосфері, схожа на добре відому всім веселку. Явище являє собою широку блискучу білу дугу. Однак цей вид веселки нейтрально забарвлений, і побачити його можна не під час дощу, а під час туману.


дивовижні кадри природи

Прибережне капучіно. Море може перетворитися в піну в будь-якій частині планети, проте найчастіше це відбувається в південній півкулі. За кілька хвилин все узбережжя, будинки і шезлонги зникають під час раптової появи піни, яка повільно розчиняється на піску. Для появи піни морської води повинно бути велике скупчення водоростей, солі та деяких відходів. Ці складові виступають як поверхнево-активні речовини (зразок шампуню у вашій ванній) і знижують поверхневий натяг на межі розділу води і повітря.
25.09.2015 17:16
000
orlada
3694
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array