Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Фото за $45 000 000. НАЙДОРОЖЧІ ФОТО СВІТУ!

Побачивши ці фотографії, Вам захочеться взяти в руки фотоапарат і стати мільйонером!)
Отже представляємо вашій увазі список найдорожчих фото світу! Не всі фотографії в добірці зроблені видатними фотографами, є такі, які цікаві історією свого виникнення.1. Пітер Ликом: «Фантом» ($6,5 млн)

Знімок, зроблений у 1999 році Пітером Ликом, називається «Фантом». Його вартість оцінюють в 6,5 (!) млн дол. Поки це найдорожча фотографія в світі за всю історію. Пітер Лік зробив її, коли знаходився у каньйоні Антилопи, штат Арізона.

2. Андреас Гурскі: «Рейн-II» ($4,33 млн.)

Ця фотографія вже не раз обійшла Інтернет. Автор - німець Андреас Гурскі. Фото, зроблене в 1999 році, називається «Рейн-II». Ціна фотороботи вражає: 4 338 тис. дол. Гурскі - відомий фотохудожник, і в його колекції є кілька фотографій, проданих за мільйони доларів. На фото німецька річка Рейн між дамбами в дощову погоду. У первісному варіанті були присутні електростанція, перехожий і собака. Все це автор відретушував в фотошопі. Це один із серії знімків «Рейн». Фотографія була продана з молотка в 2011 році на аукціоні christie's. Першою її володаркою стала кельнська галерея Моніки Шпрют, потім робота пішла до невідомого колекціонера.

3. Сінді Шерман «№ 96» ($3,89 млн.)

Робота екстравагантної фотохудожниці з Америки Сінді Шерман виконана в техніці так званих постановочних фотографій. Ця її найдорожча і широко відома робота зроблена в 1981 році, замість назви № 96. Фото придбали за 3 890 тис. дол. На знімку яскрава дівчинка: руде волосся, веснянки, помаранчева одяг. Сінді Шерман, яка сама себе називає художником-перформансистом, додає фотографії особливий сенс. На її думку, це була спроба відобразити реалізацію незрілої жіночності через невинний образ юної симпатичної дівчинки. Підліток тримає в руках клаптик газети з оголошеннями про знайомства. Знімок був проданий в 2011 році на аукціоні christie's.

4. Джефф Волл: «Говорять мертві воїни» ($3,66 млн.)

«Говорять мертві воїни» - фотографія з такою епічною назвою, строго кажучи, і не фотографія зовсім. Це майстерний фотоколаж, зроблений Джеффом Уоллом в 1992 році і проданий на аукціоні за 3 666 500 дол. Він виглядає дуже реалістично, але є постановкою. Сюжет переносить 1986 рік у Афганістан. На фото військова засідка червоноармійців, в дійсності ж позування десятка професійних акторів. Історичність збережена-персонажі загримовані та одягнені у відповідні костюми. Знімок, зроблений у студії, ДжеффУолл пізніше обробляв у фоторедакторі.

13.04.2015 16:04
000
orlada
1770
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array