Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Хакери передрікають кінець піратства до 2018

Засновник відомого китайського форуму 3DM, користувачі якого займаються зломом  захисту ігор, попередив про можливе закінчення ігрового піратства на ПК.

 
Приводом для гучної заяви стали безуспішні спроби обійти захист шутера Just Cause 3: гра надійшла в продаж 1 грудня 2015 року, однак її взломана версія через п'ять тижнів так і не з'явилася на торрентах.
Just Cause 3 вийшла з останньою версією антипіратської захисту Denuvo, розробленої компанією Denuvo Software Solutions GmbH. Ця система шифрування вбудована в усі версії гри, включаючи дискові та цифрові релізи в сервісах на зразок Steam.
Засновник 3DM, відомий під ніком Bird Sister, розповів про причини події у себе на форумі. На його думку, ігрове «піратство» на ПК може зникнути вже в найближчі роки.
Багато людей запитували нас про «таблетки» для Just Cause 3, тому ось вам централізована відповідь. Остання стадія злому виявилася занадто складною і [користувач форуму] Jun майже здався, але в минулу середу я надихнув його на нову спробу.

Я все ще вірю, що цю гру можна зламати. Але, якщо вірити існуючим трендам у розробці технологій шифрування, вже через два роки в світі не буде безкоштовних ігор.

Вперше Denuvo викликала занепокоєння у «піратів» в 2014 році, коли на злом захисту рольової гри Dragon Age: Inquisition у них пішов майже місяць. За мірками останніх років, це безпрецедентний термін — зазвичай «таблетки» публікуються в мережі ще до того, як ігри з'являються в магазинах (образи витікають на різних етапах виробництва дисків).

Тим не менш творці Denuvo продовжили свої експерименти і добилися ще більшого успіху. Наприклад, захист ПК-версії футбольного симулятора FIFA 16, реліз якої відбувся у вересні, так і не була зламана, незважаючи на традиційно високий попит.

У спеціальному розділі Reddit, присвяченому злому захисту ПК-ігор, Just Cause 3 і FIFA 16 вже тривалий час дратують користувачів, збираючи тисячі коментарів.Як зазначає TorrentFreak, поки що із-за дорогої ліцензії Denuvo використовують далеко не всі ігрові видавці, однак якщо система опиниться на 100% ефективною, вона може стати індустріальним стандартом. Не можна виключати і можливості, що зломщики все ж таки знайдуть спосіб її обходити.

Denuvo вже не перший захист ПК-ігор, яку називали «незламною». Кілька років тому подібну реакцію викликала система StarForce, яку з часом перестали використовувати, так як вона викликала незручності в тому числі і гравців, що купили ліцензійну версію.

Аналогічні проблеми існують і в Denuvo. Відразу після запуску офлайнова гра Just Cause 3 тривалий час підключається до серверів розробника.
Тим часом на ігрових консолях проблема піратства майже повністю вирішена.
Приставки Xbox та PlayStation останніх поколінь оновлюють свою прошивку майже перед кожним великим ігровим релізом. А гравці, які брали піратські диски на Xbox 360 і PlayStation 3, ризикували отримати довічне блокування консолі в мережах Xbox Live і PSN.

Xbox і PlayStation One 4 на поточний момент не зламані, однак наприкінці грудня на приставці Sony був успішно запущений Linux. Поки що знайдена уразливість не призвела до можливості запуску піратських ігор.
17.01.2016 13:59
000
orlada
2157
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array