Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Картопля за мільйон доларів !

Найдорожчі фотографії завжди викликають цікавість і здивування. Частина з них треба дивитися в галереях, популярність інших абсолютно незрозуміла.

Чи бачите ви в картоплі те, що бачать у ній творчі люди? Захоплювалися ви коли-небудь красою коренеплоду, зображеного на фотографії? Напевно, ні. Але на планеті Земля знайшлася людина (або організація), оцінивши (або оцінила) один знімок картоплини в мільйон справжніх американських доларів.

 
У звичайний, нічим не примітний день, всі засоби масової інформації оприлюднили шокуючу новину. За нечувані гроші був проданий знімок звичайної картоплини. Один з найбільш високооплачуваних фотографів Кевін Абош продав власний знімок немитої картоплі за 1 мільйон доларів.

Цей неймовірно дорогою знімок представляє з себе зображення звичайної картоплини на чорному тлі. Жартівники вже підрахували, що ця картопля пішла за ціною 10 мільйонів доларів за кілограм.

Ірландський фотограф Кевін Абош відомий своїми портретами IT-знаменитостей, бізнесменів та представників шоу-бізнесу. Фотосесія у нього коштує від 150 до 500 тисяч доларів, однак, знімок картоплі виявився найдорожчою роботою Кевіна. Його моделями стали майже всі бізнесмени Силіконової долини, яких він знімав виключно на чорному тлі. Цей фон є відмінною рисою портретів Абоша.

У студії, де працює фотограф, повідомили, що Кевін дуже любить фотографувати картоплю, так як всі картоплини дуже схожі між собою, але в той же час унікальні. Проданий знімок був однією з улюблених робіт Абоша.

Реакція глядачів порівнянна з тією, як любителі мистецтва зустріли в 1915 році картину Казимира Малевича "Чорний супрематический квадрат", яка нині оцінюється набагато дорожче, ніж продане фото картоплі. Приблизна вартість одного з чотирьох чорних квадратів 140 – 150 млн доларів.

Крім того, Кевін Абош зізнається, що він зустрічався з покупцем особисто. Кажуть, що чоловік, який гостював у будинку Абоша побачив фото, на якому зображена картоплина на чорному тлі, прийшов у захват і захотів стати її власником в щоб не стало. Коли нинішньому власнику фотознімку була названа ціна роботи, він без вагань погодився виплатити за неї зазначену суму. Настільки вразила його дана робота.

Знімок «Картоплина #345» (повна назва роботи) зроблена в 2010 році, увійшла до двадцятки найдорожчих знімків в історії. Втиснувшись в ряд з такими роботами, як: Лос-Анджелес ($2 928 000), «Чиказька торгова палата » ($2,35 млн.), «Ковбой» ($3,4 млн) і «Фантом» ($6,5 млн).

Ім'я покупця не повідомляється. Швидше за все, він вважав за краще приховати своє ім'я від громадськості, щоб не відповідати на звичайнісінькі запитання людей: чому він погодився купити таку дорогу фотографію і що незвичайного він у ній побачив.

 
22.03.2016 18:06
000
orlada
2525
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array