Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Левітующа лампочка, яка отримує енергію з повітря

Що можна придумати нового з такою, здавалося б, простою річчю, як лампочка. Однак група інженерів-ентузіастів все ж знайшла чим здивувати, змусивши цю просту річ працювати без проводів і в добавок до цього літати.

 
Це може здатися нереальним, але існує лампочка, яка може пропрацювати до 22 років, при цьому отримуючи енергію з навколишнього повітря. Якщо комусь здасться мало, то Flyte є бездротовою лампочкою, яка може... літати завдяки магнітному полю. Якщо бути точніше, то вона ширяє в повітрі над невеликою дерев'янною основою, в яку вбудовані магніти.

 
Отже, як це працює? Дерев'янна підставка лампочки підключається до звичайної електромережі. Далі електроенергія передається без проводів від підстави до лампочки з допомогою індуктивної технології, вже використовується в бездротових зарядних пристроях для смартфонів. Щоб змусити лампочку левітувати, потрібно просто помістити її в центр основи, після чого вона злетить у повітря і почне обертатися.

 
У Flyte використовуються світлодіоди з феноменально низьким енергоспоживанням, тому термін служби цієї лампочки просто дивовижний. Якщо використовувати її близько шести годин в день, то пропрацює літаюча лампочка ні багато ні мало — 22 роки. Якщо використовувати її протягом 12 годин в день, то термін служби скоротиться до 11 років.

 
Але це ще не все. У цього винаходу є ще одна можливість використання — Flyte можна використовувати в якості бездротового зарядного пристрою для телефонів. Потрібно просто покласти свій смартфон на дерев'яну підставу, щоб він почав заряджатися.

Хоча концепція бездротової передачі електроенергії вперше була винайдена Ніколою Тесла на початку 20-го століття, використовувати її починають тільки зараз. В даному випадку, шведський винахідник Саймон Морріс хотів щось змінити з класичної конструкції лампочки, яка не змінювалася впродовж останніх 135 років.
26.02.2016 19:23
000
orlada
2248
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array