Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Лікарський препарат проти старіння

Вчені готуються до випробувань лікарського препарату проти старіння

 
Вчені-медики з Вашингтонського університету, Сент-Луїс, США, та університету Кейо (Японія готуються до початку проведення об'єднаних клінічних випробувань нового препарату, який може значно уповільнити процес старіння людського організму. Ці випробування можуть бути розпочаті на початку-середині липня цього року, але попередньо "зелене світло" їх початку має дати Комітет з етики досліджень (Research Ethics Committee) університету Кейо, фахівці якого оцінять всі етичні аспекти даних досліджень.

Під час клінічних випробувань буде виконана перевірка ефективності дії препарату та його безпеки для людини. Проведені раніше дослідження тварин вже показали ефективне уповільнення процесів старіння. Основою нового препарату є речовина мононуклеотид нікотинаміду (nicotinamide mononucleotide, NMN), і під час випробувань цей препарат буде введений десяти дорослим і здоровим людям-добровольцям.

Дослідження, проведені ученими з Вашингтонського університету, показали, що речовина NMN активізує гени, відповідальні за вироблення певних білків, сиртуінів. Наявність підвищеної концентрації цих білків в організмі піддослідних гризунів послужило причиною істотного уповільнення вікової деградації зору і метаболічних процесів в їх організмі. Крім цього, речовину NMN впливала і на інші параметри роботи організму, іншими словами, це речовина стала для гризунів чимось на зразок "еліксиру життя", але вченим поки ще невідомо, чи буде у нього є подібний ефект і по відношенню до організму людини.


 
На першому етапі клінічних випробувань вчені з'ясують, чи є речовина NMN безпечним для людського організму. У разі отримання позитивного результату і впевненості у відсутності будь-яких побічних ефектів, дослідники приступлять до головного, до визначення того, чи забезпечує препарат "анти-старіння" дію на організм людини.

І на закінчення слід зазначити, що люди вже давно мріють про "еліксир життя" і "еліксир молодості", якомусь гіпотетичному препарат, який не тільки зупиняє процеси старіння, але і може повернути їх назад, дозволяючи людям жити молодими і не мати проблем зі своїм здоров'ям. Розроблений на базі речовини NMN препарат, звичайно, ще дуже далекий від описаного вище ідеалу, тим не менш, він є першим кроком на шляху до мрії людства. І його застосування, в разі вдалих клінічних випробувань, може надати сильний вплив на все людське суспільство, дозволяючи людям завжди жити активним життям і різко зменшуючи їх витрати на боротьбу з багатьма віковими захворюваннями.
25.06.2016 13:22
000
orlada
1992
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array