Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Mass Effect: Andromeda — 22 цікавих факти про гру

Місяць Mass Effect Andromeda ще не завершена.

 
Портал Game Informer висвітлив вже багато питань на різні теми, і ми уважно стежили за усіма новинами. Але в ході візиту в студію і бесід з командою журналісти дізналися також і таку інформацію, яка не потрапила в більш великі теми.

І оскільки шанувальники Mass Effect жадають нових відомостей від BioWare, не варто все це залишати в сміттєвому кошику. Замість цього всі ці розрізнені шматочки цитат і фактів, які могли б пролити додаткове світло на якісь аспекти «Андромеди» і які можуть виявитися дуже цікавими, зібрані нижче під катом.

1. На початку гри Райдер є безумовно більш «чистим аркушем», ніж Шепард в тій же позиції. «Коли Шепард вийшов на сцену, здавалося, що він уже багато чого досяг, він вже багато зробив і багато бачив,  — говорить креативний директор Мак Уолтерс. —

Весь цей всесвіт був новим для мене, і в цьому з самого початку полягав певний розрив між мною і моїм ігровим персонажем. Так от, я б дуже хотів, щоб ми на цей раз не мали такого розриву — настільки, наскільки це можливо без повної амнезії».

2. У вашого супутника Ліама буде британський акцент.

3. Ви знайдете відповідь на питання, що сталося з іншими видами. Наприклад, коли Ви визначите місцезнаходження рятувальних капсул азарі, ви дізнаєтеся більше про те, що трапилося з ними та їх ковчегом, і ця сюжетна лінія в кінці кінців буде вирішена в одній з місій.

4. Виконання одних завдань буде відбуватися на тій планеті, де ви їх і виявили, а інші будуть вказувати вам шлях у нові місця. «Приблизно 90-10 розвилок», — говорить Уолтерс. «Потрапивши в новий світ, ви повинні відчути, що у вас є можливість провести там час і завершити рівень. Інші завдання вирішуються звідкись ще, або відправляють вас куди-небудь ще».

5. Незважаючи на довгу історію МО, перехід на нове обладнання і на Frostbite означає, що всі системи, інструменти та об'єкти для «Андромеди» BioWare створили з нуля.

6. Всі системи в даний час вже створені у грі. Тепер це просто питання «балансу і тонкої настройки», за словами Уолтерса.

7. Вороги одного і того ж класу мають різні здібності, залежно від їх раси.

8. Не всі раси з оригінальної трилогії з'являються в «Андромеди», але вони можуть з'явитися в майбутньому по ходу п'єси. «Ми розробили IP таким чином, що всі вони можуть з'явитися, — каже Уолтерс. — Проте, сподіваюся, всім зрозуміло, що поява не всіх їх планується у першій грі».

9. Очки за досвід не просто підвищують ваші здібності. Вони також використовуються і для інших видів прогресії, таких як поліпшення часу ширяння на вашому джетпаку і підвищення швидкості вашого Кочівника.

10. Згубна спека Элаадена — тільки один з видів, що нас очікують природних небезпек. «На іншій планеті вам міг би зустрітися лід або випромінювання, або якийсь інший катаклізм, — говорить продюсер Майкл Гембл. — Ми намагаємося їх комбінувати, і способи вижити будуть відрізнятися на різних планетах. Деякі можуть зажадати апгрейд Кочівника, інші — підготовки укриттів, і так далі».

11. Гравців зараз турбує те, що розширення світу може призвести до розбавлення досвіду: «Для нас ключовим тут було забезпечити багатство контенту, щоб він відповідав стандартам якості BioWare, — каже Уолтерс. — Вірте чи ні, але, при всій масивності світу, фактично ми продовжуємо стримувати його зростання, наскільки це можливо, щоб можна було довести до потрібного рівня якість кожної з областей, і кожну зробити незабутньою. Так, я часто вживаю це слово — я хочу, щоб ці місця стали незабутнім. Я не хочу, щоб вони були схожі, біла планета, блакитна планета — я хочу пам'ятати назви цих локацій і персонажів, яких я там зустрічаю».

12. Якщо задуматися, за замовчуванням Скотт Райдер схожий на Кейсі Хадсона, так? Це не було зроблено навмисно, але команда вважає, що це смішний момент появи «примари в машині».

13. Не чекайте, що події або персонажі оригінальної трилогії сформують стану світу «Андромеди». «Ми не хотіли анулювати всі, що люди робили в минулому, і ми хотіли бути впевненими в тому, що всі вони відчують себе у справі, незалежно від того, грали вони раніше чи ні», — говорить Уолтерс.

14. Перед тим як взяти на себе роль першопрохідника, Райдер мав посаду спеціаліста розвідки.

15. Коли ви вперше залишаєте Ковчег, ваш тато хоче, щоб ви потерли на удачу камінь-талісман.

16. Коли Райдер прокидається на початку гри, на «Гиперіоні» продовжують спати ще близько 20 000 чоловік.

17. Під час кат-сцен, які досі були неінтерактивними кінематографічними епізодами, гравці тепер мають можливість контролювати їх певною мірою — начебто рульового управління приземленням або розглядання об'єктів в ілюмінатор прямо під час діалогу.

18. «Броня розрізняється за підкатегоріями, і ви можете змішувати і поєднувати частини, — каже Гембл. — Шолом, плечі, груди, ноги. Ви можете збирати різні частини з різних сетів».

19. На графічному фронті: CG трейлери до оригінальної трилогії — це те, що команда взяла в якості еталону для того, чого вони намагаються досягти в даний час в режимі реального часу.

20. На вашому шляху ви підбираєте додаткових членів екіпажу «Бурі».

21. Це, звичайно, не пастораль, але тональність гри світліше, порівняно з Mass Effect 3. «Я думаю, що в ній трохи більше гумору, — говорить продюсер Фэбриас Кондоминас. — Вважаю, що кожен відчує, що стиль діалогів трохи менш серйозний. Персонажі відрізняються — вони молодші, і ви відчуваєте це за їх стилю».

22. Ви не зобов'язані починати Нову Тгру+ після закінчення гри. Ви можете просто продовжувати дослідження і після завершення останньої місії.

Провідний дизайнер Mass Effect Andromeda Ян С. Фрейзиер (Ian S. Frazier) заявив, що розробники розглядали можливість додавання в гру битв з участю космічних кораблів. Однак, у підсумку, автори відмовилися від цієї складової. Може бути, вона з'явиться в наступних іграх серії.

 
Реліз Mass Effect Andromeda очікується навесні (за чутками, 21 березня 2017 року на РС, PS4 і Xbox One.
30.11.2016 16:55
000
orlada
2816
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array