Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Найдорощі речовини у світі

Золото означає розкіш, чи не так? Дорогоцінний метал часто асоціюється з королівською владою і багатством. Проте цей метал є далеко не самою дорогою речовиною у світі.

Ось 16 найдорожчих речовин за вагою:

Шафран
 
Єдина речовина в цьому списку, яка дешевша золота.
Вартість: 11,13 долара за грам
Для чого віна потрібна: шафран є квітучою рослиною, яку можна використовувати як натуральний лікувальний засіб від всього, починаючи від депресії і закінчуючи менструальними циклами.

Золото

 
Вартість: 56,73 доларів за грам
Для чого віно потрібне: крім традиційного використання в ювелірній промисловості, золото можна використовувати в якості електричного провідника і для запобігання корозії.

Родій

 
Вартість: близько 58 доларів за грам
Для чого він потрібен: Родій використовується головним чином в каталітичних перетворювачах для зниження вуглецевих викидів автомобіля.

Платина
 
Вартість: близько 58 доларів за грам
Для чого вона потрібна: платину можна використовувати в якості каталізатора в наукових експериментах, носити як прикраси.

Метамфетамін*
 
Вартість: 100 доларів за грам
Для чого він потрібен: наркотик з високим ступенем привикаємості дає ефект ейфорії і користується популярністю в основному серед молоді.

Ріг носорога
 
Вартість: 110 доларів за грам
Для чого він потрібен: ріг цінується у В'єтнамі за його нібито здатність лікувати рак. Його медичне застосування також включає в себе лікування лихоманок та інших хворіб.

Героїн*
 
Вартість: Високоякісний героїн може коштувати до 131 долара за грам
Для чого він потрібен: цей опіат вводять внутрішньовенно, нюхають і курять, щоб змінити підсвідомість. Також може викликати судоми і навіть кому.

Кокаїн*
 
Вартість: 215 доларів за грам
Для чого він потрібен: хтось говорить, для вечірок, хтось-щоб розвинути згубну звичку.

ЛСД*
 
Вартість: ЛСД в кристалічній формі коштує близько 3000 доларів за грам
Для чого він потрібен: хтось знову переживає 60-і, зрозуміло, за рахунок галюцинацій.

Плутоній
 
Вартість: близько 4000 доларів за грам
Для чого він потрібен: щоб створювати всякі атомні штуки. Існує 2 виду плутонію, один з яких є збройовим, а інший використовується в ядерних реакторах.

Паініт
 
Вартість: 9 тисяч доларів за грам або 1800 доларів за карат
Для чого він потрібен: вважається самим рідкісним дорогоцінним каменем у світі, він використовується в якості лікувального кристала або просто як прикраса.

Таффеит
 
Вартість: приблизно від 2,5 до 20 тисяч доларів за грам або від 500 до 4 тисяч за карат
Для чого він потрібен: дорогоцінний камінь бузкового кольору, як вважають, в мільйон разів більш рідкісний, ніж діаманти. Внаслідок надзвичайної рідкості використовується тільки в якості дорогоцінного каменю.

Тритій
 
Вартість: 30 тисяч доларів за грам
Для чого він потрібен: тритій використовується для написання знаків що світяться «вихід» в кінотеатрах, школах і офісах.

Діаманти
 
Вартість: 55 тисяч доларів за грам. Безбарвний камінь може коштувати більше 11 доларів за карат, а кольорові діаманти коштують ще більше.
Навіщо він потрібен: природні алмази найчастіше використовуються в ювелірній промисловості. Також виняткова твердість алмазу знаходить своє застосування в промисловості: його використовують для виготовлення ножів, свердел, різців і тому подібних виробів.

Каліфорній 252

 
Вартість: 27 мільйонів доларів за грам
Навіщо він потрібен: для елемента, який настільки дорогий у виробництві, ізотопи каліфорнія не володіють ніяким практичним застосуванням. На Заході він був створений лише один раз з моменту свого відкриття в 1950 році.

Антиречовина
 
Вартість: 62,5 трильйона доларів за грам
Навіщо вона потрібна: антиматерію в майбутньому теоретично можна використовувати як паливо для космічних кораблів до інших планет. Проблема в тому, що для її виробництва потрібні неймовірно дорогі технології, і щоб створити всього 1 грам, всьому світу довелося б працювати цілий рік (загальносвітовий ВВП становить 65 трлн. доларів; прим. mixednews).

*Ми категорично проти вживання будь-яких наркотиків в будь-якому вигляді
28.04.2015 01:04
000
orlada
2847
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array