Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Netflix випустить серіал за мотивами «Відьмака»

Компанія Netflix займеться створенням серіалу за мотивами серії «Відьмак». На даний момент про шоу нічого не відомо, але автори проекту обіцяють зберегти дух серії, традиційні для неї філософські питання, а також дилеми вибору. Крім того, консультувати творців буде Анджей Сапковський, автор книг про відьмака.

 
Можливо, вихід серіалу приурочать до нової гри серії. Раніше керівництво CD Projekt під час сесії спілкування з фанатами повідомило, що студія хоче випустити продовження «Відьмака». «Ця серія задумана як трилогія, а у трилогії не може бути четвертої частини, вірно? Але ми дуже любимо цей світ, ми витратили на нього 15 років життя і багато грошей, — повідомили представники компанії. — Так що подумаємо над продовженням».

За словами віце-президента Netflix Еріка Бармака, письменникові вдалося створити багатий і запам'ятовується світ, одночасно з цим він чарівний і впізнаваний.
Анджей Сапковський заявив, що він радий увазі з боку Netflix. Письменник виступить креативним консультантом проекту. Виконавчі продюсери — Шон Деніел (серія "Мумія" і Джейсон Браун "Простір" ).

У 2001 році за мотивами «Відьмака» вже виходив польський мінісеріал, який критики і багато глядачів зустріли в цілому несхвально. Шоу вийшло малобюджетним і сильно розходилося з книгами, а Анджей Сапковський екранізацією залишився дуже незадоволений.
18.05.2017 15:49
000
orlada
3250
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array