Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

No man's Sky

Оголошення дати виходу No man's Sky - напевно, найголовніша подія як мінімум останнього тижня. У фанатів з'явилися не тільки численні геймплейні ролики, але і визначеність; втім, деякі журналісти вважають, що гру ще можуть перенести - дуже вже сирий білд розробники показували в Лондоні.Так чи інакше, в PlayStation Blogcast взяв участь Шон Мюррей, керівник студії Hello Games; Шон поділився деякими новими подробицями про те, що чекає гравців в нескінченному всесвіту No man's Sky.

 
В основі гри лежить взаємозв'язок боїв, торгівлі і досліджень
Ви можете використовувати бінокль - якщо, звичайно, у вас є відповідне поліпшення скафандра.
Ще одна опція скафандра - захист від холоду, проте з часом вона ослабне і ви почнете мерзнути все сильніше.

 
Нові технології для поліпшень ви можете створювати самі
Дослідження світів допоможе вам відкрити нові технології, знайти ресурси і в кінцевому підсумку підвищить шанси на виживання. Жити взагалі добре: рано чи пізно ви натрапите на торговий пост, космічну станцію або просто торговця-NPC

 
У грі є безліч рас і фракцій. Один час розробники не знали, чи потрібні No man's Sky взагалі NPC, але тепер вони складають важливу частину ігрового світу
Інші жителі космосу говорять на своїх мовах, їх доведеться вчити. Ви можете дізнаватися нові слова знаходячи реліквії або просто спілкуючись.Під час спілкування з NPC ставлення його раси до вас змінюється в залежності від вашої поведінки; дурнів не люблять навіть інопланетяни.

Чим краще ваші стосунки з певною расою, тим більше можливостей у вас є: торгівля, краща зброя та кораблі або навіть ймовірність отримати все безкоштовно - якщо вас дуже, дуже люблять.

У кожної раси є своя спеціалізація; деякі з них воліють воювати, інші зосереджені на науці або чимось ще. Ви можете підібрати кілька рас, чия спеціалізація буде збігатися з вашим стилем гри, але якщо вони ворогують між собою, то рано чи пізно доведеться стати на чийсь бік. Якщо ваш персонаж - дослідник, то ви, можливо, захочете подружитися з расою вчених, щоб відкривати ще більше технологій. Такі раси теж захочуть подружитися з вами: дослідження це хороший спосіб отримання нові технології, а науковим расам подобаються технологічні гравці.
No man's Sky вийде на PC і PlayStation 4 21 червня цього року.
 
12.03.2016 14:23
000
orlada
2060
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array