Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Радянський рубль живіший за всіх живих

Чи знаєте ви, що радянський рубль досі високо котирується і коштує сьогодні близько 45 доларів США в перерахунку на золото. Незважаючи на друге десятиліття 21-го століття, досі існує офіційний курс радянського рубля. Найцікавіше, що радянський рубль досі офіційно котирується Центробанком РФ, а його вартість тільки зросла.
Країни заходу не вважали рубль так званою вільно-конвертованою валютою, так як у радянському законодавстві існували обмеження на валютні операції. Також курс радянського рубля не торгувався на біржі.

 
Між тим, Російська Федерація, будучи правонаступницею СРСР, взяла на себе всі боргові зобов'язання. І хоча за боргами СРСР Росія вже давно розрахувалася, деякі країни так і залишилися винними. Тому згідно з даними Центробанку РФ на сьогоднішній день існують Офіційні курси Держбанку СРСР іноземних валют по відношенню до рубля, що застосовуються у платіжно-розрахункових відносинах РФ з іноземними державами по торгових і кредитних угодах колишнього СРСР.

У світі існує тільки одна валюта, яка досі дорожче радянського рубля. Це кувейтський динар, за який необхідно було віддати 1 рубль 78 копійок. Ні долари, ні фунти стерлінги, ні євро ніколи не були дорожчі радянського рубля, а завжди в півтора-два рази дешевше.

При цьому, після грошової реформи 1961 року офіційна вартість рубля прирівнювалася до 0,987412 грама золота (приблизно 45 доларів на сьогодні).
25.02.2016 22:51
000
orlada
2036
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array