Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Райське містечко всередині Німеччини

Цей ангар здається нічим не примітним. Але всередині нього знаходиться те, що вражає уяву!

   
У світі є багато дивовижних речей. Наприклад те, що в самому серці Німеччини з'явилися справжні тропічні острови! Пальми, пісок, прозора вода, екзотичні птахи... Ви навіть не уявляєте, де сховалася вся ця краса!

 
Курорт розташований за 60 км від Берліну, в Бранденбурзі. «Тропічні острови» настільки великі, що тут змогли б поміститися вісім футбольних полів і Статуя Свободи.Райський куточок знаходиться в самому звичайному ангарі. Єдина визначна особливість цієї будівлі – її розміри. Адже раніше це був ангар для дирижаблів.
Напевно, будова залишилася б покинутою, якщо б вона не сподобалося малайзійському концерну Tanjong. Гроші азіатських спонсорів перетворили колишній ангар в приголомшливий парк відпочинку з власним, незалежним від зовнішніх умов кліматом. Всі басейни виконані в стилі природних водойм, а навколо них посаджена тропічна рослинність.У джунглях навіть мешкають екзотичні птахи! Тропічні комахи тут, звичайно, не бігають на волі. Вони мешкають в тераріумах. У Тропічних островах» можуть відпочивати до 6 тисяч чоловік одночасно! Вночі вода басейнів підсвічується, що створює унікальну атмосферу.До послуг відвідувачів тут є бари, кафе, дитячі ігрові майданчики, наметове містечко готель.


Хто б міг подумати, що старий ангар можна використовувати для створення такого райського місця!

Сайт тропічного острову.
14.03.2016 16:12
000
orlada
2357
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array