Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Реліз No man's Sky можуть повністю скасувати

Голландська компанія викрила розробників No man's Sky в незаконному використанні суперформули, яка відповідає за створення практично кожного елемента ігрового світу, починаючи зірками і планетами і закінчуючи флорою і фауною. І якщо виявиться, що обвинувачення мають під собою підстави, реліз гри, можливо, доведеться знову відкласти або скасувати зовсім.

 
Представники голландської компанії Genicap виступили з заявою, що No man's Sky для генерації величезної кількості планет, істот і інших елементів було використано рівняння, виведене в 2003 році бельгійським вченим Йоханом Гиелисом (Johan Gielis). Назване суперформолой рівняння дозволяє описувати складні форми і криві, які можна знайти серед безлічі живих істот у цій природі.

Гиелис згодом заснував компанію Genicap, яка сьогодні володіє авторськими правами на рівняння. І за словами представників компанії, ліцензію студії Hello Games на використання суперформулы ніхто не видавав.
«Ми не надавали ліцензії на використання цієї формули студії Hello Games. Звичайно, нам не хотілося б зривати запуск гри, але якщо в ній використовується наша формула, офіційного діалогу не уникнути», — повідомили голландці.

У травні 2015 року в інтерв'ю виданню The New Yorker глава студії Hello Games кілька разів згадав якусь суперформулу, на яку розробники покладалися для створення безлічі форм об'єктів ігрового світу. Однак у даний момент творці не поспішають коментувати що відбувається.

Разом з тим повідомляється, що розробники вивели власний алгоритм на основі загальнодоступних рівнянні, виведених в 1818 році математиком Габріелем Ламі (Gabriel Lame). Однак, якщо команда вирішила запозичити суперформулу у голландців, за словами юристів, їм загрожують серйозні проблеми, аж до скасування релізу гри.

«Якщо порушення авторських прав, справді має місце, видавцеві доведеться виплатити фінансову компенсацію правовласникам, а видання гри доведеться припинити», — зазначив юрист в області інформаційних технологій Арно Энгелфрейт (Arnoud Engelfriet).
Дата релізу No man's Sky кілька разів переносилася, тому фанати з особливою пересторогою дивляться на події. Зовсім недавно розробники оголосили, що відправили записуватися гру на диски і ніщо вже не зможе завадити виходу гри в строк. У даний момент реліз призначений на 9 серпня 2016 року.
25.07.2016 14:33
000
orlada
1781
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array