Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Російська озвучка в Fallout 4

На відміну від Fallout 3, в Fallout 4 не буде офіційного озвучення російською мовою, що не втішить багатьох вітчизняних шанувальників серії. Виправити це упущення зголосилася Strategic Music.


Русская озвучка в Fallout 4


Компанія оголосила про початок збору коштів на Planeta.ru на професійне російське озвучення Fallout 4. Для здійснення задуманого їй потрібно 3,2 млн рублів (близько $50,7 тис.). Ця сума піде на гонорари акторам, оренду студій та транспортні витрати (для сеансів звукозапису будуть задіяні студії в Москві і Санкт-Петербурзі). В дубляжі Fallout 4 візьмуть участь такі легенди дубляжу, як Андрій Ярославцев, Сергій Чонішвілі, Олександр Груздєв, Всеволод Кузнєцов, Борис Репетур і багато інших акторів з Москви, знайомі вам по інших відеоігор. До закінчення акції залишилося ще 99 днів.

Strategic Music — не новачок у цій справі. За її плечима робота над такими проектами, як War Thunder, Warhammer 40K: Space Wolf, «В тилу ворога 2», Royal Quest і іншими. Також компанія займається озвученням героїв Dota 2.

Про роботу над проектом.

Озвучування Fallout 4 - масштабний проект, до роботи над яким будуть залучені десятки професіоналів дубляжу. Ігрові тексти, що вимагають озвучення, налічують більше 110000 рядків.

Зібрані вами кошти підуть на оплату акторських гонорарів, оренду студій, в яких відбуватиметься запис, на оплату праці режисерів дубляжу і звукорежисерів, а також на транспортні витрати (у разі запису акторів в Москві).

При успішному завершенні кампанії по збору коштів, вся робота буде виконана за кілька місяців, які цілком можна буде скоротати за проходженням ігор, озвучених українською мовою, які, на щастя, ще залишилися на ринку.

Отже, ми запускаємо самий масштабний і амбітний проект у рунеті — разом з вами ми створимо найкрутішу російську локалізацію Fallout 4!

Посилання щоб підтримати проект

Російська озвучка від Strategic Music в Fallout 419.10.2015 18:44
000
orlada
1950
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array