Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Самі незвичайні телефони

У сучасному світі практично неможливо уявити людину без мобільного апарату. Тому виділитися на різноманітному ринку хочеться кожному — і продавцям, і покупцям, і дизайнерам, і стільниковим компаніям.
З усього цього розмаїття Forbes відібрав 8 найнезвичайніших мобільників з тих, які сьогодні можна купити у вільному продажу.

1. NeoWood Cobra Limited Edition – дерев'яний мобільний телефон, орієнтовна ціна 349 євро.
 
Створено швейцарським дизайнерським бюро Thalbach Design Manufaktur, Neowood Cobra замислювався як анти-Vertu. В його основі — крихітний шведський телефон Neonode N2, який з'явився на ринку в 2007-м.

2. ZTE s312 – мобільний на сонячній батареї, орієнтовна ціна – 35 дол.
 
Спільний проект великого китайського виробника електроніки ZTE і ямайського мобільного оператора Digicell Group. З'явившись в лютому 2009 року, телефон швидко поширився по всьому Карибському басейну, а пізніше став продаватися в Африці, Індії і Китаї. У телефоні є FM-радіо і GPRS, а в цілому ZTE s312 вдало відповідає нинішній моді на все зелене: відразу після виходу він потрапив у всі можливі десятки найбільш «зелених» телефонів на планеті.

3. Stun Master 800 000 volt – телефон-електрошокер , орієнтовна ціна – 19,95—39,95 дол.
Винахід, який наробив в Америці багато шуму, особливо після 11 вересня. На вигляд і на дотик — це звичайний недорогий телефон, на ділі ж — компактний електрошокер, що працює на двох літієвих батареях. Користуватися ним просто: зняти з запобіжника (замаскований під регулятор гучності) і натиснути на велику срібну кнопку, імітує джойстик. Потужність розряду залежить від моделі: є крихітні моделі на 100 000 вольт є бронебійний SM-Multi на 2,7 млн вольт.

4. Ilkone i800 – телефон для мусульман, орієнтовна ціна 496 дол.
 
У ньому теж є компас, який вказує на Мекку, крім того, в нього завантажено текст Корану арабською і англійською мовами, а також — місячний календар, яким користуються мусульмани для визначення календарних свят. Сигнали, що нагадують про щоденні молитви, можна налаштовувати досить гнучким чином, в тому числі встановивши собі голос муедзина з Мекки, Медіни або Каїра. У базу ilkone i800 внесли точний час молитви 5000 міст, і він автоматично переключається в silent mode на час молитви. В іншому ж це звичайна «розкладачка», але з помітним арабським дизайном.

5. CECT M600 – телефон-годинник , орієнтовна ціна 100 дол.

З 2007 року, коли почалося повсюдне впровадження тачскрінів, з'явилося відразу кілька телефонів-годин: LG-GD910, iCell і iMobile. CECT M600 — це вже третя ітерація телефону і на сьогоднішній день, сама просунута: вона не тільки підтримує три діапазони GSM, вміє грати відео і аудіо і записувати короткі голосові повідомлення (всі це вміють і інші телефони), але ще і може похвалитися вбудованим 3G — тобто на цьому маленькому екранчику можна при бажанні спробувати розглянути веб-сторінки. Розмовляють CECT M600, природно, за допомогою bluetooth-гарнітури.

6. Goldstriker Iphone 3GS Supreme – найдорожчий телефон у світі, орієнтовна ціна 3,2 млн. дол.
 
Зроблений ювеліром Стюартом Хьюзом з компанії Goldstriker International. Goldstriker — це bling-bling iPhone 3G, перетворений у важку золоту цеглину і прикрашений 53 діамантами. На місці кнопки — теж діамант, і побільше, ніж у Алоіссона — 7,1 карата. До телефону додається масивний футляр з граніту. Тому, хто захоче замовити собі такий же телефон, слід врахувати, що нічим, крім золота і діамантів, найдорожчий на світі «айфон» не відрізняється від звичайного — ніяких додаткових функцій у нього немає.

7. Xian Yan Wang XYW 3838 – телефон-портсигар, орієнтовна ціна 100-175 дол.
 
Телефон Wang XYW 3838 виконаний у фірмових червоно-золотих тонах популярної марки китайських сигарет Chonghwa і не просто імітує сигаретну пачку, а ще й служить портсигаром. У корпусі вміщується сім стандарних сигарет — досить відкрити пластмасову кришку. В іншому це звичайний телефон з кольоровим екраном і фотокамерою зі спалахом (вона вбудована в торці). На пачці, як і належить, скопійовані всі попередження місцевого китайського моз.

8. Haier P7 Pen Phone – телефон-ручка, орієнтовна ціна 165 фунтів
 
Haier P7 Pen Phone схожий на мрію приватного детектива з телесеріалу 1950-х років: ручка, яка телефонує, фотографує і записує. Всередині 65-грамового виробу — диктофон з можливістю запису півторагодинної розмови, камера, досить яскравий екранчик, набір поліфонічних рингтонів і — абсолютно несподівано — підтримка трьох діапазонів GSM: 900, 1800 і 1900. Батареї вистачає на 4 години розмов.
18.01.2016 18:45
000
orlada
2497
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array