Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Самі загадкові підземні міста у світі

Досі на планеті Земля є міста, яких не видно з супутників і які не знайдеш на карті. Ці міста знаходяться під землею. Деякі з них мають тисячолітню історію, інші побудовані зовсім недавно. Представляємо вам самі дивні підземні міста нашої планети.

 
Підземний Пекін

У 1969 році Мао Цзедун наказав побудувати тимчасовий притулок для соціалістичного уряду, і його будівництво велося ціле десятиліття. Воно було розташоване під Пекіном і простяглося на 30 кілометрів. Гігантське місто було побудоване в часи війни на радянсько-китайському кордоні, з метою оборони.

В місті були магазини, ресторани, школи, театри, перукарні і навіть ролер дром. У підземному місті було також понад 1000 бомбосховищ, і місто було побудоване так, щоб у разі нападу в ньому можна було розмістити до 40 відсотків населення Пекіна. У 2000 році гігантське місто було офіційно відкрито в якості пам'ятки для туристів.

Місто Богів , плато Гіза, Египед

Піраміда Хеопса є єдиним дивом давнього світу, яке збереглося до нашого часу. Крім того, що воно саме є архітектурним дивом, деякі вважають, що під плато Гіза існує
щось майже настільки ж незвичайне: величезна мережа підземних тунелів і камер.

Починаючи з 1978 року, дослідники почали наносити на карту величезний підземний комплекс, який вони називають потенційним «Метрополісом». Відоме як Місто Богів, він оповитий таємницею. Враховуючи, що це величезне підземне місто розташоване безпосередньо під одним з найважливіших історичних споруд в світі, малоймовірно, що його таємниці будуть розкриті в найближчому майбутньому.

Крім того, багато противників теорії існування Міста Богів стверджують, що такого міста не існує і що псевдонаукові ідеї придумані лише для того, щоб підтримувати віру в інопланетних богів.

Кубер-Педі, Австралія

Містечко Кубер Педі як і раніше існує і є місцем проживання понад 1600 осіб. Воно вважається столицею опала у світі, тому що в ньому виробляється більше опала, ніж де-небудь ще на Землі. Містечко складається з землянок, що були збудовані під землею для боротьби з нестерпною спекою, що панує на поверхні, а також для захисту дітей від собак дінго.

З тих пір як опал був вперше виявлений в Кубер-Педі в 1915 році, ця область знаходиться в постійній розробці. Тут добувають дорогоцінне каміння, і якщо у вас є прикраси з опалом, то, швидше за все, цей опал отриманий з шахт Кубер-Педі. Крім землянок і шахт, містечко може похвалитися підземними магазинами і пабами, а також церквою, і навіть кладовищем.
22.03.2016 15:11
000
orlada
1936
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array