Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Що нового в Android 8.0 Oreo

Google офіційно заявила: нова версія операційної системи буде називатися Android 8.0 Oreo.

 
Так-так, в честь печива Oreo, від якого деякі без розуму, хоча інші про нього навіть не чули. А ми як раз і розповімо, але не про тістечка, а про те, які нововведення принесе оновлення смартфона до Android O.

Автозаповнення логіну-пароля
Фіча запам'ятовування і автоматичного заповнення облікових даних в будь-яких додатках (а не тільки в браузері), нарешті, добралася і до Android. Насамперед, якщо вам потрібно було увійти в той чи інший аккаунт, то доводилося згадувати логін та пароль або лізти в стороннє додаток-сховище. Тепер дані з цих самих зберігалися будуть подгружаться в будь-який додаток тоді, коли потрібно ввести пароль.


Картинка-в-картинці

Робити одну справу за раз — занадто марнотратно в 21 столітті. Тому тепер на смартфоні Android Oreo ви можете, наприклад, дивитися відео блогега з YouTube в маленькому віконці, паралельно гортаючи стрічку його инстаграма і ставлячи лайк всім постам. І це працює не тільки в YouTube. Ви також зможете спілкуватися по відеозв'язку, одночасно користуючись іншими додатками. Віконце можна переміщати по всьому екрану. Краще всього, звичайно, це підійде для планшетів, але хто ними користується у 2017 році? Тому найбільше оцінять картинку-в-картинці власники 6-дюймових смортфонів.


Нові повідомлення

Іконки додатків стануть тепер набагато інформативніше. Якщо раніше вони були статичні і служили лише однієї мети — запустити додаток, то в Android Oreo довгий дотик до них буде розгортати невеликий екран з повідомленнями цього додатка. За бажанням, розробники програми можуть додати можливість відповідати прямо з екрану. Також іконки тепер можуть бути анімованими.


Нові емодзі

Деякі дослідження говорять, що смайлики, особливо в діловому листуванні, змушують вашого співрозмовника сприймати вас як людину легковажного. Але від них, смайликів, нікуди вже не дітися — вони стали частиною сучасної культури і повсякденного комунікаційного побуту. У зв'язку з цим, Google повністю оновила всі емодзі у своїй колекції. Крім того, з'явилося 60 нових.

Швидше, довше

Не обійшлося і без традиційних, як промова президента перед боєм курантів, обіцянок про те, що нова Android буде працювати швидше, а батарея розряджатися — повільніше рідше. Google заявляє, що швидкість завантаження смартфона і запуску додатків зросла вдвічі (з зірочкою, що мова йде про топові смартфони Pixel). Також обіцяється, що «Печенька» буде набагато суворіше стежити за ресурсами, з додатками у фоновому режимі, що має призвести до меншій витраті енергії.
27.10.2017 16:08
000
orlada
27463
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array