Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Що пограти у жовтні

Нова "Цивілізація", Перша світова і титани: у що пограти у жовтні

 
У вересні вийшло кілька відмінних ігор — в основному, звичайно, для фанатів спорту. Цього місяця вас чекає ціла хвиля гучних релізів різних жанрів, від екшену до глобальної стратегії.

Aragami

Коли: 4 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4, Xbox One

Aragami на японський лад повторює історію водопровідника Маріо: в ролі ніндзя ви будете звільняти принцесу з ув'язнення. Займатися порятунком дозволяють двома шляхами: приховано або напролом. Обидва варіанти передбачають використання «тіньових» здібностей, від телепортації на короткі відстані до призову величезного дракона, що пожирає всіх навколо. До релізу гри сумніви викликав тільки штучний інтелект ворогів, однак автори обіцяли, що до релізу противники будуть вести себе дуже осудно.

 

Shu

Коли: 4 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4

Натхненна Rayman і Sonic, Shu це класичний 2D платформер з тривимірними сценами на задній план. Головний герой, Шу, зайнятий порятунком поселенців. Кожен виручений житель відкриває доступ до нових здібностей і служить своєрідною страховкою у разі смерті Шу: при летальному результаті селюк буде вмирати замість вас. Крім того, проходити рівні можна на швидкість, збільшуючи кількість призових очків. Виглядає Shu дуже гідно, але ось мультиплеєра їй бракує.

 
Mafia 3

Коли: 7 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4, Xbox One

Про симуляторі використання навичок ветерана В'єтнамської війни ви знаєте вже дуже багато. Італійські банди, гаїтянські головорізи, ірландські угруповання — всім доведеться догодити, щоб дістатися до головного боса чорної мафії, який безжально «прокинув» головного героя. Основна механіка та ж: підпали, грабежі, кришування і погоні з вибухами. Дуже сумніваємося, що екшен шістдесятих років зможе зрівнятися з еталонною першої частини, але от стати краще спірного сиквела є всі шанси.

 
Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Коли: 11 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4, Xbox One

Дюк Нюкем повернувся! Правда, у версії двадцятирічної давності. До ювілею Gearbox пообіцяла перемалювати освітлення і додати новий епізод. Незрозуміло тільки, чому автори не включили доповнення Kiil-a-Ton і Megaton. У будь-якому випадку, перевидання культової класики набагато краще, Duke Nukem Forever.

 
Gears of War 4

Коли: 11 жовтня 2016
На яких платформах: PC, Xbox One


Gears of War 4 розроблялася без участі Epic Games, однак за її якість можна сильно не турбуватися — Coalition вже показала нам чудовий ремастерінг оригінальної частини. Нова Gears of War пропонує нам різноманітні погодні умови, що впливають на фізику польоту гранат, нове вогнепальну і холодну зброю, а також ефектні добивання. Але найголовніше — це, звичайно, реліз ПК-версії гри.

 
Shadow Warrior 2

Коли: 13 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4, Xbox One


Процедурна генерація добралася і до Shadow Warrior. Випадкові числа торкнуться дизайн рівнів, погодні умови і точки респауна ворогів. Розрізати, стріляти, крушити і підривати демонів можна буде з чотирма друзями в кооперативному режимі. Переміщення трохи змінилося: з'явилися подвійний стрибок і біг по стінах, додають варіативності. Нікуди не поділося нічне небо, усипане зірками. Загалом, Shadow Warrior 2 — божевільний кооперативний екшен, який безперечно варто чекати.

 
Battlefield 1

Коли: 21 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4, Xbox One

Battlefield 1 є, мабуть, найбільш очікуваним релізом в цьому місяці. Відхід від концепції сучасної війни в бік Першої Світової виглядає дуже вдало і свіжо: тут змішалися верхова кавалерія, локомотиви і примітивні танки. Втім, велика кількість багів (часто дуже забавних) на стадії старту — своєрідна візитна картка серії, так що приготуйтеся до застряглих у віконних отворах коням, «танцюючими» танкам і кукурузникам з вертикальним зльотом. Хоча ми, звичайно, сподіваємося на краще.

 
Sid meier's Civilization 6

Коли: 21 жовтня 2016
На яких платформах: PC

Після колонизаций нових світів серія Civilization повертається у звичне русло. У грі з'явиться поділ міста на окремі райони, а самі покращення у вигляді будівель відтепер будуть займати певне місце в межах її кордонів. Firaxis істотно переробила візуальний стиль, надавши шостий частини атмосферу епохи Великих географічних відкриттів, а також покращивши промальовування юнітів. Автори також позбулися надмірної автоматизації — робочим тепер не можна просто «нарізати» завдань і забути про них. Будівельники будуть зникати після кількох наказів, так що вибирати споруди доведеться з розумом.

 
Titanfall 2

Коли: 28 жовтня 2016
На яких платформах: PC, PS4, Xbox One

Нова Titanfall буде дуже старатися стати популярнішою своєї попередниці. У грі з'явиться одиночна кампанія, що розповідає про пригоди морського піхотинця на чужій планеті. З стелсом, снайперськими гвинтівками та безліччю платформ, що дозволяє використовувати навички місцевого паркуру. Також буде можливість запускати ніж-розвідник і за лічені секунди підніматися на дах за допомогою гака-кішки. Але головне залишилося незмінним: Titanfall 2 обіцяє бути ураганним онлайн-шутер з можливістю викликати з небес величезного бойового робота.

 
17.10.2016 18:48
000
orlada
2626
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array