Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Слух: Бен Аффлек хоче відмовитись від ролі бетмена

Останні пару тижнів ЗМІ активно обговорюють сольний фільм про Бетмена. І не без підстав, звичайно. Спочатку Бен Аффлек відмовився від режисерського крісла, потім з'явився слух про те, що сценарій відправився на доопрацювання. Тепер з'явився новий виток: подейкують, Аффлек більше не хоче бути Бетменом. Навіть у сольному фільмі.

 
В останньому випуску шоу Collider Movie Talk провідний Джон Кампеа заявив, що мав честь говорити про «Бетмена» з трьома людьми з Warner Bros. Всі вони сказали, що Бен Аффлек хоче відмовитися від ролі Бетмена. «Мені сказали, що Аффлек веде переговори з Warner і намагається піти з проекту. Якщо кінокомпанія не відпустить актора зараз, то сольний фільм точно буде останнім з Аффлеком в ролі супергероя з Готема», — сказав ведучий.

При цьому Warner продовжує зберігати мовчання і ніяк не реагує на спекуляції журналістів. Поки що проект знаходиться без режисера, і ніхто не береться навіть припускати, коли вийде фільм. До речі про режисера, згідно з чутками, його посаду може зайняти Метт Рівз, постановник «Монстро» і «Світанку планети мавп».
04.03.2017 16:06
000
orlada
2782
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array