Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Спецназ заарештував геймера за загрозу розстріляти офіс Blizzard

Шанувальник, який відправив в офіс студії Blizzard кілька погроз про смерть, був заарештований поліцією і доставлений в будівлю суду. З'ясувалося, що можна заробити за погрози на адресу розробників рольової гри Heroes of the Storm.

 
На лаві обвинувачених виявився 28-річний прихильник відеоігор Стівен Цебула (Stephen Cebula). В період з 2 по 3 липня він розіслав безліч повідомлень в чаті гри Heroes of the Storm, де погрожував гравцям насильством, всіляко їх ображав і фантазував про насильство над жіночою статтю. Коли розробники відключили йому доступ до чату, він знайшов спосіб зв'язатися з ними за допомогою Facebook і написав «що може приїхати в офіс Blizzard з автоматом Калашникова та іншими веселими іграшками». Автор уточнив, що його візит «може створити занепокоєння в центральному офісі Blizzard, а причиною тому стануть автомат та інші предмети».

Керівництво Blizzard побачила в цьому загрозу для своїх співробітників і звернулося до ФБР. Вони з'ясували особу автора повідомлень і доклали необхідних зусиль для його арешту, який стався 12 липня. Документи з попередніх слухань з'явилися в мережі порівняно недавно, завдяки їм можна зробити висновок, що Стівену світить строк до п'яти років і штраф у сумі 250 тисяч доларів.

Автор загроз пояснив, чому він згадав автомат Калашникова — щоб зробити загрозу більше лякливою. Також Стівен Цебула визнав, що погрожував гравцям в чаті, його повідомлення зачіпали тему насильства над дівчатами, а сам він фантазував про секс з маленькими дівчатками. Роздруківки більшості повідомлень включені до ордера на арешт Стівена.
Так загрози в мережі обернулися загрозою для автора повідомлень.

   
25.07.2016 16:33
000
orlada
1857
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array