Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Сімейство Відьмаків принесло CD Projekt RED в цьому році (35 000 000 доларів) США

Віце-президент CD Projekt RED, Петро Нелюбович, виступаючи днями з високої трибуни, і виголошуючи зміст річного фінансового звіту, заявив про те, що в цьому році компанія заробила 134,7 мільйонів PLN (польських злотих) чистого прибутку, практично повністю принесеної в касу «сімейством Відьмаків».
 
Пан Нелюбович зазначив, що The Witcher 3: Wild Hunt сама по собі є відмінною грою, що показала чудові результати, незважаючи на те, що з моменту її релізу пройшов вже рік, так ще і доповнення в особі Кам'яних Сердець і Крові і Вина принесли кілька десятків мільйонів прибутку. Причому, варто відзначити, що мова йде не просто про доходи, як таких, а саме про прибуток, причому, тільки за цей рік: гроші, які залишилися після того, як були покриті всі минулі витрати.

При цьому, стало відомо, що сама гра і доповнення до неї, «поділили» фінансову ефективність порівну. Тепер же всі зусилля компанії спрямовані на екшен Cyberpunk 2077, над яким вже працює близько ста чоловік, і Gwent: The Witcher Card Game, який буде умовно-безкоштовним, і в якому заробляти вирішено за рахунок системи мікроплатежів.

Як шанувальники Відьмака, від себе додали, що після таких приємних фінансових відгуків, надія на появу The Witcher 4 знову з'явилася.
27.08.2016 19:10
000
orlada
1882
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array