Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

З допомогою нехитрого трюку Windows 10 все ще можна отримати безкоштовно

Як ви всі чудово знаєте, 29 липня Microsoft прикрила свій атракціон нечуваної щедрості і перестала пропонувати безкоштовне оновлення до Windows 10 всім тим, у кого на комп'ютерах встановлені Windows 7 або Windows 8.1. Однак інтернет-користувачі таки знайшли одну лазівку, завдяки якій Windows 10 можна отримати і сьогодні, і завтра, і, схоже, завжди.

 
Мова йде про спеціальну програму Microsoft за підтримки людей з обмеженими можливостями. Перейшовши на спеціальну сторінку на сайті Microsoft і переступивши через гордість, можна натиснути на кнопку «Оновити зараз», після чого піде завантаження інсталяційного файлика.

Чи відповідає таке діяння вашим особистим уявленням про мораль, кожен вирішує сам, тим більше що ліцензія «Домашньої» версії Windows 10 на офіційному сайті пропонується за 7900 рублів.

Нагадаємо, що днями Windows 10 чекає велике оновлення під назвою Anniversary Update, так що має сенс його дочекатися і подивитися, що ж було виправлено і покращено, після чого використовувати вищеописаний трюк. Якщо його, звичайно, не прикриють. Хоча, написано, що пропозиція безстрокова.
01.08.2016 14:29
000
orlada
2029
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array