Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Жодних оглядів Dishonored 2 і інших ігор Bethesda до релізу

Bethesda не буде заздалегідь надсилати свої ігри пресі. На думку американської компанії, приклад DOOM довів усім, що успіх гри не залежить від того, коли саме журналісти отримали свої версії — за день до релізу або за тиждень.
 
Bethesda оголосила про нову політику роботи з працівниками профільних видань. За новими правилами, доступ до продукції компанії буде надаватися ЗМІ за день до релізу гри, а не за тиждень-два, як це було раніше.

За наявними даними на таке рішення керівництво Bethesda наштовхнув вкрай успішний запуск DOOM. Американці наголошують, що "пізній" доступ для преси не завадив бойовику про відстріл чортів на Марсі і в пеклі отримати визнання. Причому як комерційний, так і критичний. Першими "жертвами" нової політики повинні стати Dishonored 2 і ремастерінг легендарної The Elder Scrolls V: Skyrim.

Зазначимо, це вже не перший випадок, коли великі видавництва відмовляються заздалегідь висилати журналістам свої ігри. Раніше на такий трюк пішла 2K Games, яка відмовилася надавати ЗМІ прес-копії Mafia III до офіційного релізу проекту на PlayStation 4, Xbox One і PC.
26.10.2016 23:31
000
orlada
2368
Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array